O Nas    Galeria    Łubianki   Pudełka i opakowania drewniane   KontaktOpakowania drewniane - różne 100% naturlane      


      Formy, tacki drewniane do wypieków

Ekologiczne foremki i tacki drewniane do szerokiego zastosowania w przemyśle spożywczym, ciastkarskim oraz piekarniczym. Służą jako foremki do pieczenia ciast, pieczywa, pasztetów. Świeie nadają się jako opakowania na wyroby naturalne i ekologiczne.

foremki drewniane do pieczenia        tacki drewniane do pieczenia


Łubianki - naturalne opakowania drewniane

Łubianki zwane jako koszyczki na owoce to naturalne opakowanie ekologiczne nie tylko dla truskawek, malin, borówek czy runa leśnego, ale też orzechów włoskich, laskowych, szparag, suszonych grzybów, serów oraz dużej gamy innych artykułów spożywczych.

      


      


Koszyczki kosze upominkowe ekspozycyjne

Wykonane z naturalnych produktów według wytycznych klienta. Wykonujemy kosze różnych wielkości i wytrzymałości w zależności od przeznaczenia. Oferujemy dwie wersje ozdobne oraz naturalne bez dodatków.

      


      


Pudełka skrzynie drewniane naturalne

Pudełka oraz skrzynie to opakowania w zależności od wielkości i naszego wykonania dosłownie na wszystko. Jedynym ograniczeniem jest Wasza pomysłowość. Produkt wykonany z naturalnych i ekologicznych składników.

      


Tuby - opakowania na wino

Tuby to ozdobne opakowania na wino i inne alkohole. Wykonane z tekturowych tub pokrytych materiałem drewnianym + dodatkowo ozdabiane według zaleceń klienta.

       ozdobne tuby drewniane na wino


       ozdobne tuby drewniane na wino

Copyright (c) 2007-2009 Elwit-lubianki . All rights reserved.