Elwit - produkcja opakowań drewnianych

Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa "ELWIT" to przedsięwzięcie rodzinne, które powstało na bazie wielu lat pracy i zdobywania doświadczeń przy produkcji opakowań drewnianych. Oferujemy Państwu łubianki , które w dobie szczególnej troski o ekologię po raz kolejny przeżywają swój renesans.

W ten sposób stały się sztandarowym wręcz opakowaniem dla truskawek, malin, borówki czy runa leśnego, ale też orzechów włoskich, laskowych, szparag, suszonych grzybów, serów oraz dużej gamy innych artykułów spożywczych.

 

 

Nasze łubianki są wyplatane ręcznie , a ich wielkości i formy są tak różnorakie, jak produkty w nie pakowane. Łubianka ma modułowy charakter składowy, tym samym jest wdzięcznym obiektem tworzenia różnych form i kształtów, przez co możemy Państwu zaoferować szeroki wachlarz usług produkcyjnych w tym zakresie, w zależności od indywidualnych potrzeb. 

Pragniemy również zaoferować Państwu kompleksowe zaopatrzenie w opakowania drewniane wraz z tekturowymi opakowaniami zbiorczymi, z możliwością umieszczania na nich Państwa logo.

 


Copyright (c) 2007-17 Elwit

Projekt i realizacja: Nasznet.PL